Biz Sizi Arayalım 432 33 40
Otel Satış Ofisi
Tel : (0216) 319 17 17
Fax : (0216) 319 17 18
e-posta: info@legendhotelriva.com
 

Legend Hotel Kardak

LEGEND HOTEL KARDAK

Şehrin stresinden uzakta Karadeniz'in kıyısında, Beykoz - Cumhuriyet Köy'e 10 Km. mesafede, İstanbul'a 25 km. mesafede doğa ve deniz ile başbaşa geçireceğiniz unutulmaz anılarınızın ve özel günlerinizin yeni buluşma noktası, Legend Hotel Kardak'a hoşgeldiniz.

Legend Hotel Kardak Riva'da size özel bir mekan. KARDAK, 1855 yılında İngilizler tarafından kayıkhane olarak yapılan bu tarihi yapı, Karadeniz kıyısında başbaşa kalacağınız sesiz bir limana dönüştürülmüştür. Size özel konsept toplantı organizasyonları, lansmanlar, eventler için aranılan tek mekan...

 

Emre Erol, Legends Hotel General Manager
e-Mail: emre.erol@legendhotelgroup.com

GENEL ÖZELLİKLER

100 m2 alan üzerine kurulu Legend Otel Kardak denize yakın konumda olup toplamda 2 odadan oluşmaktadır. Sabiha Gökçen Havaalanına 57km mesafededir.


Legend Otel Kardak yarım pansiyon ve tam pansiyon sistemde hizmet vermektedir.Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe şeklindedir.Tesiste 1 adet kapalı restoran bulunmaktadır.

  • Legend Hotel Kardak'ta standart odalarda telefon, mini buzdolabı, kasa, tv, saç kurutma makinası bulunmaktadır.
  • Tesisin kendine ait plajı bulunmaktadır.
  • Mini buzdolabı, ekstra içecekler.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...

Online Rezervasyon

İstediğiniz oda tipi kişi sayısı gece sayısını belirleyip Bize mesaj atın sizinle hemen iletişime geçip rezervasyonunuzu tamamlayalım.

Son Dakika Haber & Kampanyalar